• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ÇEŞTOB yazı uğurladı

Çeşme Turistik Otelciler Birliği düzenlediği etkinlikte, birliğe bağlı otellerin ve turizm acentelerinin sahipleri ve yöneticileri ile yaza veda etti

ÇEŞTOB yazı uğurladı

14.10.2021

Çeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞ- TOB), 'Yaza Veda Kokteyli' düzenledi. Çeşme Altın Yunus Otel'in bahçesinde gerçekleşen etkinliğe, birliğe bağlı otellerin ve turizm acentelerinin sahipleri ile yöneticileri katıldı.

VERİMLİ BİR YIL OLDU
ÇEŞTOB Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Demir, geçen yıla oranla hareketli bir yaz dönemi geçirdiklerini, pandemi şartlarına rağmen verimli bir yıl olduğunu dile getirdi. 3 saat süren kokteyle katılan konuklar, keyifli bir akşam geçirirken önümüzdeki yılın planlarını da konuşmadan edemedi.

ERCAN AKGÜN

ÇEŞTOB yazı uğurladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.