GERGiN BEKLEYİŞ

Giriş Tarihi:06.10.2017, 00:06 Güncelleme Tarihi:06.10.2017, 00:06
Futbolda puan silmelerin kapıda beklediği Karşıyaka’da, kriz basketbola sıçradı

İzmir'in 105 yıllık çınarı Karşıyaka hem futbol hem de basketbolda oldukça sıkıntılı günler yaşıyor. Eski futbolcusu Banahene'nin alacağını ödeyemediği için 3 puan silme cezası alıp Ulusal Kulüp Lisansı'nı çıkaramadığı için 3 puanı daha silinecek olan Karşıyaka'da camia kabustan uyanmak istiyor. Okan Şahingöz'ün yetiştiricilik bedeli nedeniyle Hollanda'daki 3 kulüpten 3'er puan silme cezası alması an meselesi olan yeşil-kırmızılılar, önümüzdeki hafta da Makukula'ya ödeme yapmazsa 3 puanı daha silinecek.

Futboldaki sıkıntılara çare bulamayan KSK yönetimi, basketbolda da sınıfta kaldı. Yaşar Holding'in sezon başı futbola verdiği 1 milyon liranın yanı sıra sponsorluk bedeli olarak belirlediği rakamı beğenmeyen ve sürekli ek ödeme isteyen Karşıyaka yönetimi, henüz basketbolculara maaş ödemesi yapmadı. Kulüp Başkanı Mutlu Altuğ, ABD'li oyuncuların maaş almadığı taktirde pazar günü İzmir'deki Anadolu Efes maçına çıkmama tehdidi yaptığını, camianın ileri gelenleriyle yapılan toplantıda açıkladı. ABD'li Dustin Hogue için G.Kore ekibine 100 bin dolar bonservis bedeli ödenmediği için hala lisansı çıkarılamadı.

GÖKHAN ÖZYURTLU

kalan karakter 1000

black black

Karşıyaka yı bekleyen asıl tehlike ne küme düşme ne puan silme vs. Asıl tehlike kapıda ancak görünen o ki taraftar yine bunun farkında değil. Abd li fon şirketi kulüp üzerinden vergi indirimi ile kendini kurtarma derdinde kurtarıcı rolü oynayarak karşıyaka yı tarihe gömecek. Bir kısım taraftarda göz göre göre denize düşen yılana sarılır diyerek bu işe alkış tutacak. Tıpkı acar döneminde 3 kuruş borcu ödeyerek 10 liralık yara açıp gitmesi gibi...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 06.10.2017 15:41
göz-göz alsancak göz-göz alsancak

:)))))))))

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 06.10.2017 14:14
mert35.5ksklee mert35.5ksklee

kulüpte herşey sanki dört dörtlük herkes divan kurulunda aday olma peşinde.Kulübü nasıl kurtarırız diyen yok ama divan kurulu başkanlığına aday çok.Mevcut yönetime destek olun,taşın altına ellerini onlardan başka koyan olmadı taa fi tarihindeki borçlarla önümüzü göremiyoruz.ama bunlar hep kongrelerde geçmiş yönetimleri ibra etmekle oluyor.borçlar hep sonraki yönetimlere devir oluyor.yolun sonuna geldik başka KARŞIYAKA yok yarın öbür gün yalan olur gideriz.tarihte örneği çok.Lütfen tüm karşıyakalılar destek olun kulübümüze.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 06.10.2017 12:59
TAM 35 TAM 35

Göztepeliyim ama İzmir olarak basketbol şubeyi yaşatamıyorsak bu bütün şehrin ayıbıdır, şehrin önderleri bunun için adım atmalıdır. Futbol ve hentbolda biz hareketlilik getirdik voleybolda arkas neden basketbolda Karşıyaka olmasın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır4
cevapla 06.10.2017 12:57
rex rex

Ne o artık Göztepeliyim diyerek mi dikkat çekmeye çalışıyorsunuz. Bunu söykeyen adam Göztepeli falan değildir. Gerçekten öyle olduğunu sanıyorsa da Göztepeli olmanın ne demek olduğunu tekrar gözden geçirsin. Biz amatöre düşerken kutlama yapanlara destek olacakmışız. Yardımsever olmak başka keriz olmak başka. Beter olsunlar....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 06.10.2017 19:06
ÖZGÜR ÖZGÜR

DERNEK , KULÜBÜN SAHİBİ BİZİZ ,BİZ BU İŞİ ÇOK İYİ BİLİRİZ, BİZ NE DERSEK O OLUR DEMİYOMUYDU. BIRAKIN ONA. YAPTIKLARINI TEMİZLESİNLER.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 06.10.2017 12:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.