Bucaspor’da seferberlik

Giriş Tarihi:07.12.2017, 13:20 Güncelleme Tarihi:07.12.2017, 23:23

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta ekibi Bucaspor'da maddi kriz yeniden patlak verirken camia kulübün 6 puanının daha silinmemesi için seferber oldu.
Başkan Ahmet Doğan'ın, "Yabancı bir futbolcuya ödememiz gereken 2 milyon TL var. Bu para cuma gününe kadar bulunamazsa 6 puan daha silinecek" açıklamasının ardından yardım toplamak için kampanya başlatıldı. Yeni Bucaspor Kulüp Derneği adıyla özel bir bankada kulübe destek hesabı açıldı. Buca esnafının bir bölümü de kulübe destek olmak için para yardımında bulunacağını sosyal medya üzerinden açıkladı.

kalan karakter 1000

bucasporlu bucasporlu

kurtarırsa bu takımı ak partili yetkilerimiz kurtarır bence şimdi yapacakları yardım 2019da çok iyi etki gösterir sonuçta 5,5 oranında az bir oy farkı var

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 08.12.2017 02:07
ROI ROI

Bir işi de düzgün yapın. Bankaya hesap açarak yardım toplamak izne tabi. Yarın bu paralara devlet el koyabilir. Aldınız mı izin? Hadi haciz var diye, başka dernek adına hesap açıldı. Hiç mi düşünmediniz? Şahıs adına hesap açıp paraları burayı yatırın sonra kuruşu kuruşuna makbuz yayınlayarak gün gün toplanan parayı Kulübe getirip vermeyi. Ah ah ! Bir de kör göze sokar gibi Dernek adı altında yapıyorsunuz bu işi. Varsa izin belgeniz yayınlayın. Yoksa o derneğin yöneticilerine para cezası, toplanan paraya da el koyma. Ama siz neden korkarsınız. Usulsüz Genel Kurul sizde Dernekler Müdürlüğü nasıl olsa ses çıkarmaz. Bravo. Bir işiniz düzgün olsun. O akıl verenlere inanmayı bırakın artık. Yeter ARTIK DOĞAN başkan Aç Gözünü. Neyi görmen gerek. Arkandan olanları gör artık. Boşu boşuna ödediğin paralara yan. İnancın Kalmasın her dediğini yaptığın o Krala

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır7
cevapla 07.12.2017 13:39
Bucaspor Bucaspor

Yardım yapacaksan yap yapmayacaksan al geri vitese hadi !

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 08.12.2017 00:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.