• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

KSK'de gözler Yaşar'da

09.01.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 09.01.2018,00:10

Maddi olarak tarihinin en zor günlerini yaşayan Karşıyaka'nın düzlüğe çıkması için mücadele eden Ak Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, dün şirketleşme çalışmalarını sürdüren eski Adalet Bakanı Hasan Denizkurdu ile futbol şubesine camia içerisinden tek talip olan eski yönetici Nazım Torbaoğlu ile kurtuluş zirvesi gerçekleştirdi. Fikir alışverişin de bulunulduğu toplantıda kulübün borçlarının nasıl tasfiye edileceği de konusu da masaya yatırıldı.

TEKRAR BULUŞACAKLAR

Futbol şubesine talip olan Nazım Torbaoğlu, borçların ödenmesi konusunda bir kez daha şartlarını yeniledi. Torbaoğlu, basketbol şubesini almak isteyen Yaşar Holding'in kulübün mevcut borçlarının beşte ikisini üstlenmesini, geriye kalan borcu da kendisinin finanse edeceğini belirtti. Şirketleşme adına camiadan yetki alan Hasan Denizkurdu'nun toplantıda gündeme gelen şartları, Holding yöneticileriyle görüşeceği öğrenildi. Holding'in bu konudaki yaklaşımı da merakla beklenmeye başlandı. Holding'ten gelecek cevabın ardından Kerem Ali Sürekli, Hasan Denizkurdu ve Nazım Torbaoğlu'nun tekrar biraraya gelerek yeni bir zirve toplantısı yapması da bekleniyor.

KSK'de gözler Yaşar'da haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA