• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

devrede

Necati Ateş devrede

17.01.2018, 19:26

İki sezon önce Karşıyaka’da forma giyen , alacaklarını silerken, alacaklı isimlerle de görüşüyor

Karşıyaka'da Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak'ın kulübe talip olmasının ardından eski futbolculardan Necati Ateş düğmeye bastı. Necati Ateş'in yakın dostu Mesut Sancak'ın kulübe talip olmasının ardından iki sezon önceden bulunan alacaklarını sileceği öğrenildi. Karşıyaka'da sportif direktör veya danışman olması beklenen Necati Ateş'in dün çok sayıda alacaklı oyuncuyla telefon görüşmesi yaparak alacaklarıyla ilgili ödeme planı sunduğu öğrenildi.

Öte yandan Folkart Yapı'nın kulübe talip olması mevcut oyuncu kadrosunda da büyük heyecan yaşattı. Son iki sezondur maddi ve manevi büyük zorluk çeken futbolcu ve kulüp personeli de geleceğe umutlu bakmak istiyor.

Necati Ateş devrede haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN