• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sepil: İlk hedef Avrupa

Sepil: İlk hedef Avrupa

01.02.2018, 15:37 Güncelleme Tarihi: 01.02.2018,19:38

Başkanı, “Maksimum galibiyeti alıp Avrupa Kupaları için şansımızı zorlayacağız” dedi

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, dün telekonferans yoluyla basın mensuplarının sorularını cevapladı. Sezon başında koydukları kalıcılık hedefine çok yakın olduklarını belirten Sepil, bundan sonraki hedefin Avrupa olduğunu belirtti.
Sepil, "Ligde durumumuz iyi. Maksimum galibiyeti alıp Avrupa Kupaları'na bakacağız. Ancak 'Hedef Avrupa' diye stres, baskı oluşturmuyoruz. Esas beklediğimiz iki yıl sonra statla birlikte çıkışa geçmek" dedi.

ADİS JAHOVİC, TALEBİNİ YİNELEDİ

Adis'in gönderilmesine de açıklık getiren Sepil, "Kayseri maçından sonra kendisiyle görüştüm.
Kontratının 3 katı talebini yineledi. 'Yıl sonunu bekleyelim, ekstra prim verelim' dedim. Geleceği için transferinin bir fırsat olduğunu belirtti. Ayrılmasının daha iyi olacağına karar verdim" dedi. Demba Ba'nın transferinin planlamada olmadığını belirten Sepil, "Göztepe'ye gelen en kariyerli futbolcu. Sözleşmesi 6 aylık ama önümüzdeki sezon da düşünülüyor" dedi.

BETO İLE 1 YIL DAHA

Göztepe'de bu sezon üst düzey performans sergileyen kaleci Beto Pimparel'in 1 yıl daha sözleşmesinin oduğunun altını çizen Başkan Mehmet Sepil, "Beto ile konuşacağız. Sözleşmesini 1 sezon daha uzatmak istiyorum. Bu sezon transferde önümüzdeki senelerin Göztepe'sini düşünmeye çalıştık" dedi.

Sepil: İlk hedef Avrupa haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN