• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Manisa’ya destek çağrısı

Manisa’ya destek çağrısı

16.03.2018, 00:07

Kente gelen ve Borsalar Birliği () Başkanı , ’deki firmalara seslenerek, “Kentin en büyük markası için acil adımlar atın” dedi

Grandmedical Manisaspor Kulüp Başkanı Gökay Budak bir dizi ziyaret için dün Manisa'ya gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Manisaspor'u konuştu. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nda iki dönem yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan aynı zamanda TOBB Delegesi olan Budak'la kulübü masaya yatıran Hisarcıklıoğlu, Manisa OSB'deki firmalara seslenerek, "Manisaspor Manisa'nın ve OSB'nin en büyük markasıdır. Manisaspor olmazsa şehrin ve OSB'nin de reklamı olmaz. Manisaspor için gerekli adımların biran önce atılması gerekmektedir" dedi.

TEŞEKKÜRLER BAŞKAN

Manisaspor'un mevcut durumundan dolayı üzüntü duyduğunu söyleyen, kulüp için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarının altını çizen Hisarcıklıoğlu, OSB'ye de seslenerek, "Manisaspor olmazsa şehrin ve OSB'nin de reklamı olmaz. Manisaspor için gerekli adımların biran önce atılması gerekmektedir. Bizde üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız" dedi. Kulüp Başkanı Budak da düşünceleri nedeniyle TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na teşekkürlerini sundu. Şehrin ve OSB'nin destekleriyle camianın yeniden ayağa kalkacağına inandığını belirten Budak, "Yaptığınız güzel ve olumlu çağrı umarım karşılığını bulacaktır. Kulübümüz arzulanan eski günlerine dönecektir" diye konuştu.

ALİ FİLİZKAN

Manisa’ya destek çağrısı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN