• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Manisaspor'da deprem

Manisaspor'da deprem

20.03.2018, 12:11 Güncelleme Tarihi: 20.03.2018,20:01

1. Lig’e veda etmeye hazırlanan Tarzan’da, 18 Şubat’ta yönetime gelen başkanlığındaki 5 yönetici noter kanalı ile istifalarını kulübe gönderdi. Böylece ayrılan yönetici sayısı 7’ye çıktı

Spor Toto 1. Lig'de kümede kalma umutlarını yitiren Grandmedical Manisaspor'da, 18 Şubat'ta göreve gelen Gökay Budak başkanlığındaki yönetimde 5 kişi istifa etti.
Siyah-beyazlılarda, asbaşkan ve basın sözcüsü Engin Uzun, hukuk işleri sorumlusu Serkan Özşen, proje ve yatırımlar sorumlusu Mustafa Murat Ünlü, bilet ve passolig sorumlusu Cumhur Köseoğlu ve taraftar sorumlusu Gökhan İzmirlioğlu noter kanalıyla istifalarını kulübe gönderdi. Takıma ödeme yapmakta sıkıntı yaşayan yönetimde görevlerini bırakan 5 yöneticinin yarın konuyla ilgili basın açıklaması yapması bekleniyor.

​KÖSEOĞLU DA BIRAKTI

Yönetimin ilk yaptığı toplantıda görev dağılımı yapılırken dikkat çeken bir detay ortaya çıkmıştı. Olağanüstü kongrede Gökay Budak başkanlığındaki yönetime seçilen işadamı Hüseyin Tuncer ile Hizmet İş Şubesi Sendika Başkanı Turan Karanfil, ilk toplantıda istifa etmişlerdi. İstifa eden Hüseyin Tuncer ve Turan Karanfil'in yerine Cumhur Köseoğlu ve Faik Kav getirilmişti. İki gün içerisinde yaşanan bu istifalar deprem etkisi yaratmıştı. Karanfil'in yerine getirilen Köseoğlu'nun da istifa etmesi şoke etkisi yarattı.

"BU HALE GETİRENLER DÜŞÜNSÜN"

​Grandmedical Manisaspor, tarihinin en utanç dolu günlerini yaşıyor. Manisaspor'a gönül veren taraftarlar, kulübün tek kurtuluşu olarak, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü görüyor. Manisaspor eski başkanı olan Ergün, uzun bir aradan sonra siyah-beyazlıların Abdullah Mergen döneminde getirildiği son nokta ile ilgili taraftarların merak ettiği konuya açıklık getirdi. Özel bir televizyonda programa katılan Ergün, Manisaspor konusu açılınca duygusallaştı, içini döktü. Ergün, "Manisaspor süreçlerini çok konuştuk, çok şeyler yaşandı. Oraya girmek istemiyorum.
Takımın geldiği yer belli. Bu hale getirenler düşünsün!" dedi.

ALİ FİLİZKAN

Manisaspor'da deprem haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN