• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

A.Ordu’ya çıkarması

A.Ordu’ya UEFA çıkarması

27.03.2018, 00:06

Amatör ve Gençlik Merkezi Başkanı Sermet Yardımcı ile birlikte ’de Altınordu projesini inceledi

UEFA Yürütme Komitesi'nde Amatör ve Gençlik Futbolundan Sorumlu Başkan olarak görev yapan John Delaney, İzmir'e gelerek Altınordu'nun organizasyonunu yerinde inceledi. Delaney'e ziyareti boyunca kendisiyle aynı komitede görev yapan, TFF 1. Başkan Vekili ve FIFA-UEFA İlişkileri Sorumlusu Servet Yardımcı eşlik etti. Başkan Seyit Mehmet Özkan, John Delaney- Servet Yardımcı ikilisine Altınordu projesini detaylarıyla anlattı. Altınordu'nun benzersiz bir değişim projesi olduğuna dikkat çeken Delaney, "Tesisleri, organizasyon yapısı ve vizyonu ile Altınordu Avrupa'daki birçok kulüpten önde. 105 ayrı bölgede 6 binden fazla futbol okulu öğrencisine sahip olmak bile ayrı bir proje" dedi.

MÜTHİŞ BİR PROJE

Delaney, "Burada bir felsefe var. 25 futbol sahası, 43 milli futbolcu, Freiburg'a, Roma'ya transfer olan oyuncular, futbol okulu ordusu gerçekten müthiş bir proje" diye konuştu.

A.Ordu’ya UEFA çıkarması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN