• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka pes etti

Karşıyaka pes etti

27.03.2018, 23:54

Ligde kalma umudunun mucizelere kalması üzerine KSK yönetimi, Menemen Stadı’na aldırdığı Nazilli maçını yeniden Atatürk Stadı’nda oynama kararı aldı

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta yenilgiler zincirine 2-1'lik Şanlıurfa maçını da ekleyen ve düşme hattının hemen üzerindeki Fethiye ile puan farkının 10'a çıkmasına mani olamayan Karşıyaka, yaklaşık 1 ay önce Menemen Stadı'na aldırdığı Nazilli Belediyespor maçını yeniden Atatürk Stadı'nda oynama kararı aldı. Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin'den 1 ay önce bu maç için özel olarak stadı isteyen Karşıyaka, üst üste gelen yenilgiler sonrası kararından vazgeçti. Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, teknik direktör Cihat Arslan'ın 3.
Lig'e düşmeleri halinde görevine devam etmek istemediğini de açıkladı.

ARSLAN DEVAM ETMEYECEK

Kurtuluş umutlarının her geçen gün azaldığını belirten başkan Turgay Büyükkarcı, "Hocamız Cihat Arslan 3. Lig'e düşmemiz halinde görevine devam etmeyeceğini söyledi. Biz Karşıyaka'nın geleceğini kurmak için göreve geldik. Altyapımız bizim olmazsa olmazımızdır. Kulüpler altyapıları güçlü olduğu sürece ayakta kalırlar" dedi.

GÖKHAN ÖZYURTLU

Karşıyaka pes etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN