• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sümbül bombaladı

Sümbül bombaladı

13.04.2018, 23:51

yönetiminin yollarını ayırdığı teknik direktör , “Herkese prim verilirken biz değersizleştirildik” dedi

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta kümede kalma mücadelesi veren Buca'da yönetim, ligin bitimine 4 maç kala Aytekin Sümbül ile yollarını ayırırken, teknik adam ayrılmasının nedenlerini açıkladı.

MAAŞ BİLE VERİLMEDİ

Aytekin Sümbül, "5 aydır maaş alamadık. Herkese prim dağıtıldığında teknik heyete prim verilmeyerek değersizleştirildik. Motivasyonumuz ve saygımız yönetim tarafından elimizden alındı. Söz verildiği halde bu durumun düzeltilmesi için hiç bir çaba gösterilmedi" dedi. Kulübün bir futbolcuya dayalı düzen içinde olduğunu ifade eden Aytekin Sümbül şöyle konuştu: "Bucaspor yönetimi ile yaptığımız görüşmede böyle bir düzenin olamayacağını belirttik. Bu düzen devam ettiği sürece de bizim bu olgunun içinde daha fazla bulunmayacağımızı söyledik. Fakat yönetim bizimle aynı çizgide olmadı." Bu arada yönetim takımın başına altyapı genel koordinatörü Yüksel Kepoğlu'nu getirdi. Kepoğlu ile 4 maçlığına anlaşma sağlandığı, 49 yaşındaki teknik adamın 1 yıl da opsiyonun bulunduğu belirtildi.

ŞERAFETTİN ÇIRACI

Sümbül bombaladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN