• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka’dan Ankara çıkarması

Karşıyaka’dan Ankara çıkarması

03.05.2018, 00:47

Kulüp Başkanı , Divan Başkanı , Başkanı tesis hamleleri için başkente gitti

Karşıyaka'da yönetim yoğun bir tempoyla kulübün geleceğini kurtarmak için yoğun bir tempoyla çalışıyor.
Yeşil-kırmızılı kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı, KSK Divan Kurulu Başkanı Fatih Diniz ve İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) Başkanı Ali Erten dün Ankara'da tesisleşme hamleleriyle ilgili bir dizi görüşmeyeler yaptı. Karşıyaka heyeti, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Yalı'ya yapılacak stadyumun ihalesini kazanan Rönesans Holding İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Akın ve TOKİ yetkilileriyle görüştü. Yapımı yılan hikayesine dönen Yalı'ya yapılacak stadyum ile Çiğli'ye yapılması planlanan 10 bin kişilik spor salonu için yapılan görüşmelerin çok olumlu geçtiği öğrenildi. Heyet, yeşil-kırmızılı kulübe kazandırılması için hazırladığı projeleri de sundu. Öte yandan A Takım'a yapılması gündemde olan yeni tesislerin yer arayışı ve tahsisi konusunda yetkililere detaylı bilgi verildiği öğrenildi. Yeşil-kırmızılı kurmayların başkentte yaptığı görüşmelerin bir hayli olumlu geçtiği gelen haberler arasında.

DAĞ VE SÜREKLİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Karşıyaka heyeti, Ankara çıkartmasında AK Parti İzmir Milletvekilleri Kerem Ali Sürekli ve Hamza Dağ ile de toplantı yaptı. Kulübün içinde bulunduğu durumlarla ilgili fikir alış verişi yapıldığı öğrenildi. Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı'nın Ankara'daki toplantılarla ilgili önünüzdeki günlerde detaylı bir yazılı açıklama yapacağı bildirildi.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

Karşıyaka’dan Ankara çıkarması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN