• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kongre tarihi belli oldu

Kongre tarihi belli oldu

19.05.2018, 23:22

3 Haziran’da 2. Lig’e gerileyen ve maddi darboğazdaki Tarzan, yeni yönetimini seçecek. Başkan , görevine devam edecek

Maddi darboğazdaki Grandmedical Manisaspor'da, kongre tarihi belli oldu. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada; "Manisaspor kulübü derneği olağanüstü genel kurul toplantısının 3 Haziran Pazar günü saat 14.00'te Manisa Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Sosyal Tesisleri'nde yapılmasına, gerekli çoğunluk sağlanmadığı takdirde ikinci toplantının 10 Haziran'da aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın yapılmasına oy birliği ile karar verilmiştir" denildi.
Yeni sezonda 2. Lig'de mücadele edecek olan Manisa'da göreve devam etmesi beklenen başkan Gökay Budak, teknik direktör arayışını sürdürüyor. Levent Eriş, Ergün Pembe, Tolga Doğantez, İbrahim Toraman ve Hüseyin Kalpar'ı listesine alan kurmayların favorisi altyapı ve A takımıda görev alanan Kazım Akgün olacak.

KAPILARI KAPATTI!

Uçurumun kenarındaki Manisaspor'da aylardır maaş bekleyen kulüp personeline de kongreye kadar izin verildi. Manisa 19 Mayıs Stadı'ndaki kulüp merkezinde büyük sıkıntı yaşayan personelle bir araya gelen yönetim, maaş ödeyemeyeceklerini iletip çalışanların kendi istekleriyle işten çıkabileceklerini bildirdi. Biriken maaşlarını ve haklarını isteyen çalışanlar ise işten çıkma teklifini kabul etmeyip Haziran'da yapılacak, henüz net tarihi belli olmayan olağan kongreyi bekleme kararı aldı.

ALİ FİLİZKAN

Kongre tarihi belli oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN