• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’a ’ı önerdiler

Denizlispor’a Hasan Oktay’ı önerdiler

28.05.2018, 22:37

Spor Toto 1. Lig'de yeni sezon öncesi henüz teknik adamını bulamayan Denizlispor'a İngiltere'de teknik adamlık yapan Hasan Oktay önerildi.
Premier Lig ekiplerinden West Ham United FC'nin düzenlediği akademik eğitime katılarak orada eğitim verme ve alma hakkını kazanan tek Türk antrenör olan Hasan Oktay, West Ham ve Norwich'in yanı sıra Tayland ve Suudi Arabistan'da da görev yaptı. Horoz'u ligde bırakan ancak sözleşmesi bittiği için ayrılan Fatih Tekke'nin yerine arayış içindeki yeşil-siyahlı ekibe İngiltere'de 'Çılgın Türk antrenör' diye nam salan Hasan Oktay ismi verildi.

Denizlispor’a Hasan Oktay’ı önerdiler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN