• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka yönetimi seferberlik ilan etti

Karşıyaka yönetimi seferberlik ilan etti

06.06.2018, 23:57

Yeşil-kırmızılılar yeni sezonun kombine fiyatını 250 TL olarak belirlerken, taraftarlardan bilet almaları istendi

38 yıl sonra 67 milyon lirayı bulan borçla 3. Lig'e düşen Karşıyaka, küllerinden doğmaya hazırlanıyor. Turgay Büyükkarcı başkanlığındaki yönetim mevcut kadrodaki oyuncularla bir bir anlaşırken kombineleri satışa çıkartıp taraftara destek çağrısında bulundu. Başkan Büyükkarcı, 250 liradan satışa sunulacak kombine kartlarına taraftarların ilgi göstermesini istedi.

KSK İÇİN BİRLİK OLALIM

En az 5 bin adet kombine kartlarının satılmasını hedeflediklerini belirten başkan Büyükkarcı, "Ben şimdiye kadar hiç bedava maç seyretmedim. Üzerimize düşeni biz yapacağız, tüm camia da yapmalı. Büyük Karşıyaka taraftarından da destek bekliyoruz. Büyüklüğümüzü herkese gösterelim. Sezon öncesi birlik olarak kulübümüze katlı verelim" dedi. Yönetim, 24 Haziran Genel Seçimleri öncesi kulübü ziyaret edecek milletvekili adaylarından 100'er adet kombine alarak Karşıyaka'ya destek vermelerini isteyecek. Yönetim de 1250 kombineyi kendileri satın alıp kulübe mali katkı sağlayacak.

Karşıyaka yönetimi seferberlik ilan etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN