• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Manisaspor kazandı

Manisaspor kazandı

12.06.2018, 00:00

2. Lig'de mücadele edecek Manisaspor'da oldukça çekişmeli geçen genel kurulda mevcut başkan Gökay Budak'ı yalnız 2 oy farkla geride bırakarak koltuğa oturan Bülent Baygeldi, yapacağı icraatları açıkladı. Baygeldi, "Vaat ettiğimiz gibi işe personelimizin maaşlarını ödeyerek başlayacağız.
Emekçilerimizin hakkını vereceğiz" diye konuştu.

Sözlerinin arkasında duracağını anlatan Baygeldi, "Bize güvenenlerin yüzünü kara çıkarmayacağız. Personelimiz bayramda çocuklarına ekmek götürsün istiyoruz" diye konuştu.

ZENGİN DEĞİLİZ

Manisaspor tribünlerinin tanınmış isimlerinden olan, yönetim kurulu listesine adaylıktan çekilip kendisine destek veren eski yöneticilerden Yunus Emre Şahin'i de alan Baygeldi, ellerinde sihirli değnek olmadığını belirtip sözlerini şöyle sürdürdü: "Çok zengin insanlar değiliz.
Tribünlerden gelen insanlarız. Biz Manisaspor taraftarıyız. Elimizde çok büyük paralar olsa zaten hiç düşünmeden karşılıksız bu kulübe veririz.
Kimse çok büyük beklentilere girmesin. Süper transferler beklenmesin. Gücümüz yettiğince, elimizden ne geliyorsa Manisaspor için yapmaya çalışacağız."

HASGÖR DAMGASI

Manisa'da, seçimi kazanan Bülent Baygeldi'nin listesine bakıldığı zaman Emre Hasgör başkanlığında yöneticilik yapan birçok ismin listede olduğu dikkatlerden kaçmadı. Denetim kurulu listesinde asillerde Emre Hasgör ve Ersin Öztaş bulunurken, yedeklerde Yusuf Köseli, Hasan Kaçire ve Yalçın Akgümüş yer aldı. Disiplin kurulunda Ferdi Zeyrek, Gencay Esendağ ve Bilge Balcı yer alan isimler oldular.

DÜĞMEYE BASIYOR

Bülent Baygeldi yönetimi, 18 Haziran'a kadar eski futbolculardan Makukula dosyasını çözmeye çalışacak. Makukula'dan kaynakla 1.9 milyon civarında borç konusunda anlaşma sağlanamazsa Manisaspor'un FIFA tarafından 3. Lig'e düşürülme ihtimali var. Baygeldi, "Kazanan Manisaspor oldu. Manisa ile Manisaspor'u bütünleştireceğiz. Manisaspor için halkla el ele vereceğiz" dedi.

ALİ FİLİZKAN

Manisaspor kazandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.