• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Buca’da kritik gün

Sarı-lacivertli yönetim, bugün toplam 116 bin liralık ödeme yapmazsa Saruhan Fındıkçı ve Devrim Bekar serbest kalacak

Buca’da kritik gün

19.06.2018, 00:00

TFF 3. Lig'de mücadele edecek Bucaspor'da maddi imkansızlıklar futbolcuların bir bir ayrılmasına neden oluyor. Daha önce Onur Alkan, Uğurcan Yazğılı, Abdullah Balıkuv ve İbrahim Şirin daha önce alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle sözleşmelerini tek taraflı feshettiği Buca, yine aynı tehlike ile karşı karşıya kaldı. Altyapısından çıkardığı kaleci Hüseyin Koç, Abdullah Balıkuv, Sancar Yıldırım, Uğurcan Yazğılı, Ömer Kanberoğlu ve İbrahim Şirin'i kaybeden Fırtına, alacakları için Futbol Federasyonu'nun yolunu tutan Saruhan Fındıkçı ile Devrim Bekar'a bugün ödeme yapılmazsa 2 futbolcu serbest kalacak. İrfan Bal başkanlığındaki yönetim, Saruhan'a 94 bin, Devrim'e ise 22 bin TL ödemezse oyuncular tek taraflı sözleşmelerini fesh etme hakkı kazanıp bonservislerini alacak. Buca'da tecrübeli isimler İlyas Çakmak, Emre Özkan ve Emre Toraman'ın da sözleşmesi bitmişti.

ŞERAFETTİN ÇIRACI

Buca’da kritik gün haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.