• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Saruhan’a kancası

Saruhan’a Ankaragücü kancası

30.06.2018, 20:07

Bucaspor'un vitrine çıkardığı Saruhan Fındıkçı'ya Süper Lig'in yeni ekibi Ankaragücü talip oldu. İzmir ekibinden 94 bin TL alacağını alamadığı gerekçesiyle federasyonun yolunu tutan genç futbolcunun alacağını geçici yönetimin başkanı İrfan Bal ödeyerek serbest kalmasını engellemişti.

BONSERVİS BEDELİ 1 MİLYON

Sa rı lacivertli İzmir ebinin Saruhan Fındıkçı için 1 milyon TL bonservis bedeli istediği öğrenildi. Başkent ekibinin önümüzdeki hafta içinde Bucaspor'un kapısını bir kez daha çalacağı ifade edildi. Bu arada yönetim alacakları için federasyona giden Oğuz ile İsa'nın alacaklarını da yatıracak.

Saruhan’a Ankaragücü kancası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN