• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘ohh’ çekti

Manisa ‘ohh’ çekti

02.07.2018, 23:46

Manisaspor yönetimi, eski oyuncusu Makukula’ya 60 bin Euro ödeme yaparak ’dan gelecek küme düşme cezasını önledi

TFF 2. Lig'e düşen Manisaspor'da yönetim, yıllardır başını ağrıtan eski futbolcusu Makukula'ya son anda 60 bin Euro ödeme yaparak FIFA tarafından gelecek küme düşürme cezasını kısa vadede önledi. Yönetimin geçtiğimiz cuma günü oyuncuya para göndermesinin ardından Portekizli eski futbolcunun avukatı Alexis Rutman'dan da sevindirici haber aldığı belirtildi. Rutman, yapılan ödemeyi FIFA'ya ilettiklerini ve küme düşürülmesinin de ertelendiğini bildirdi.

ÖDEMELERE DEVAM

Gelen sevindirici haberle Manisa yönetimi, rahat bir nefes alırken, başkan Bülent Baygeldi, Makukula dosyasını yapılandırmak için çalışmalara hız verdi. Baygeldi'nin Makukula'ya düzenli ödemeler yaparak küme düşürülme tehlikesi yaşanmaması için işi sıkı tutmaya karar verdiği ifade edildi.

ALİ FİLİZKAN

Manisa ‘ohh’ çekti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN