• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da gündem Sturridge

Kartal’da gündem Sturridge

05.07.2018, 00:15

, İngiliz ekibinin Vida için teklifte bulunması halinde Sturridge artı 10 milyon Euro talep edecek

Transferde sessiz kalan Beşiktaş, bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Transfer konusunda mali yapıyı sarsmadan hareket etmek isteyen Beşiktaş Yönetimi, Dünya Kupası'nı beklemeye başladı.

HAR EKETE GEÇECEK

Çeyrek finale yükselen Hırvatistan' ın vazgeçilmez ismi olan Vida'ya, gelecek teklifler sonrası harekete geçecek olan Kara Kartal'ın Everton'dan Klaasen dışında Liverpool'dan Sturridge için harekete geçeceği öne sürüldü. Vida için Liverpool'un devreye girdiği de iddia edilirken, Beşiktaş bu senaryo için de teklifini hazırladı.

TEKLİF HAZIR

İngiliz ekibinin Vida için kapıyı çalması durumunda Beşiktaş, Sturridge artı 10 milyon Euro talep edecek. Hırvatistan, Rusya'yı elerse, Vida turnuvanın son gününe kadar Rusya'da kalacak. Yönetim bu durumda Vida'nın bonservisini 20 milyon Euro olarak belirleyecek. Bu arada Lyon'dan Rafael de gündemdeki yerini koruyor.

Kartal’da gündem Sturridge haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN