• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yerimiz

Yerimiz Süper Lig

05.07.2018, 00:01

Altınordu teknik patronu Eroğlu, “Markamızı dünyada saygıyla tanınan bir konuma yükseltmek için çalışıyoruz. Bu markanın yeri olmalı” dedi

Altınordu yeni sezona iddialı bir şekilde girmeye hazırlanırken teknik direktör Hüseyin Eroğlu, kırmızı-lacivertli kulübün yerinin Süper Lig olduğunu söyledi. "Altınordu, Avrupa'da üç büyüklerden sonra en fazla tanınan Türk kulübü" saptamasında bulunan Eroğlu:

ALTINORDU MARKASINI YÜKSELTMEK

2012'de yola çıkarken Altınordu armasını her gün daha yükseğe taşımayı hedeflemiştik. Süper Lig bu açıdan bizim için önemli bir basamak. Ancak gerçek hedefimiz; Altınordu markasını dünyada saygıyla tanınan bir konuma yükseltmek" dedi. Eroğlu, "Son dört sezonda 3 kez play-off'u son hafta kaybettik. Altınordu herkes için sempatik bir marka" yorumu yapan Eroğlu, "Türk gençlerine yarattığımız şans ve duyduğumuz güven ve ortaya koyduğumuz felsefe, rakiplerimizden ayrı konumlanmamızı sağladı. Türk futboluna yeni bir bakış açısı getirdik ancak artık herkesin arzuladığı gibi Süper Lig'e yükselmeliyiz" dedi.

Yerimiz Süper Lig haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN