• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

kapı çaldı!

Bucaspor kapı çaldı!

09.07.2018, 00:02

Yönetim, kanalıyla davalık olan eski yabancı oyuncular, Dady, Henrique ve Pariente’den ödeme konusunda süre istedi

Bucaspor'un İrfan Bal başkanlığındaki geçici yönetimi, alacakları yüzünden kulüple FIFA kanalıyla davalık olan eski yabancı futbolculardan Dady, Henrique ve Pariente'den borç taksidini yatırmak için ek süre istedi. İkincisi 16 Temmuz'da yapılacak olağanüstü kongre öncesi geçici yönetimin başkanı İrfan Bal, 800 bin Euro alacağı olan Dady'nin 30 bin Euro'luk, toplam 60 bin Euro taksidi bulunan Henrique ve Pariente ile görüşerek alacaklarını 1 ay ertelediklerini belirtti.

PUAN SİLME RİSKİ VAR

Başkan İrfan Bal, "Üç eski oyuncumuza geçici bir yönetim olduğumuzu belgeleriyle anlattık. Şimdilik elimizde kaynak bulunmadığını, ödemeyi 16 Temmuz'daki kongreden sonra yapabileceğimizi ilettik. Onlar da bize anlayış gösterdi" dedi.

ŞERAFETTİN ÇIRACI

Bucaspor kapı çaldı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN