• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’a ‘Büyük’ haksızlık

Altay’a ‘Büyük’ haksızlık

12.07.2018, 00:13

’nden hiç destek alamadıklarını söyleyen ’ın başkanı , “İzmir’de destek anlamında yalnız kalıyoruz” dedi

Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ilginç açıklamalarda bulundu.

Ekmekçioğlu, "Son iki sezonda büyük iş başardık. Ancak İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden hiç yardım alamadık" dedi.

Ekmekçioğlu, "Yerel yönetimler bazı kulüplere verilen destek gibi destek vermiyorlar. Büyükşehir Belediyesinden geçen sene hiç yardım alamadık. Gaziemir Belediyesi destekte bulundu. Spor Toto ve Türkiye Futbol Federasyonu dışında desteğimiz yok. İzmir de bu anlamda yalnız kalıyor. Taraftarlarımız yanımızda, onların destekleriyle bugünlere geldik." dedi.

BARIŞÇIL BİR POLİTİKA

Ekmekçioğlu, "Holiganizmden uzak, barışçıl ve bütün İzmirlileri davet ettiğimiz bir politika izliyoruz. Taraftarlarımız İzmirlilere aynı şekilde kucak açtılar ve İzmirliler cevap verdi. Son maçımızda Atatürk Stadı'nda 40 bin kişi vardı. Süper Lig hariç diğer liglerdeki seyirci rekoru bizim oldu. 'Biz İzmiriz, biriz dedik' ve bütün İzmirlileri davet ettik. Barışçıl mesaj cevap buldu ve İzmir'e heyecan getirdi. O gün bütün İzmir'in kalbi bizimle attı" dedi.

Altay’a ‘Büyük’ haksızlık haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN