• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Deniz sizi çağırıyor!

Deniz sizi çağırıyor!

16.07.2018, 23:39

, Çeşme-Sakız Adası arasında gerçekleşecek. , “Yarışlarımızı geleneksel hale getiriyoruz” dedi

Bu sene 2.'si düzenlenecek Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı 29 Ağustos-2 Eylül'de gerçekleştirilecek. Yarışın tanıtımı nedeniyle Çeşme Marina'da düzenlenen basın toplantısında konuşan Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, geçen sene 43 tekne ile düzenlenen Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'na bu sene katılımın daha fazla olacağını, organizasyonun yurt dışındaki marka yarışlar gibi daha uzun yıllar devam etmesini dilediğini söyledi.

DOĞRU ZAMAN, DOĞRU YER

Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bernard Arkas da yelken sporunu sevdirmek ve daha çok yapılmasını teşvik etmek istediklerini dile getirerek, "Doğru zamanda doğru yerde yapılan projeler karşılığını buluyor. Bu yarışı geleneksel hale getiriyoruz" dedi.

Deniz sizi çağırıyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN