• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Buca’da kara tablo

Buca’da kara tablo

19.07.2018, 00:02

Bucaspor'da sular durulmuyor. Pazartesi günü yapılan olağanüstü kongrede İrfan Bal'ın başkan seçilmesinin ardından bazı taraftarlar kulübü basarken, 1928 Bucaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Aydın'ın yönetime el koyup başkanlık koltuğuna oturduğunu açıklamasının ardından yeni başkan İrfan Bal, Bucaspor Onur Kurulu Başkanı ve Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ile görüşerek kulübün anahtarını teslim edecek.

HİZMET EDEMEYİZ

Taraftarların kulübü işgal etmesinden iki saat sonra yeni başkan İrfan Bal'ın yönetiminde yer alan 17 kişi ile yedek listede yer alan 9 kişinin "Böyle şartlarda hizmet edemeyiz. Bırakıyoruz" dediği ve kulübü yeniden kongreye götürme kararı aldıkları da öğrenildi. Başkan İrfan Bal'ın belediye başkanı Levent Piriştina ile görüştükten sonra bir açıklama yapacağı ifade edildi.

ŞERA FETTİN ÇIRACI

Buca’da kara tablo haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN