• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Adım adım kaosa

Adım adım kaosa

19.07.2018, 23:49 Güncelleme Tarihi: 20.07.2018,10:54

Bucaspor'da 1928 Bucaspor Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Aydın'ın yeni başkan seçilen İrfan Bal ve yönetimini tanımaması ve kulübü işgal etmesinin yankıları sürerken, İzmir ekibi adım adım kaosa sürükleniyor. İstifa edeceğini, kulübün anahtarını da Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina'ya teslim edeceğini belirten İrfan Bal, istediği görüşmeyi yapamadı. FIFA kanalıyla davalık olan eski yabancı futbolculardan Dady, Henrique ve Pariente'nin borç taksidini de yatıramayan İzmir ekibine puan silme cezasının geleceği açıklandı. Sarı-lacivertliler ayrıca günü geçen 90 bin TL'lik elektrik faturasını da ödeyemedi.
Taraftarlar ile İrfan Bal arasında yaşanan gerginliğin perde arkası da aralandı. 16 Temmuz'da yapılan kongreden saatler önce Bucaspor'un facebook'taki resmi sayfasından "Taraftarlarımız kongre salonuna alınmayacaktır" denildi.

SİNİRLER GERİLDİ

Bu yazı taraftarı kızdırdı. İrfan Bal'ın daha sonra 1928 Bucaspor Taraftarları Derneği Başkanı Mehmet Aydın'a "Sadece iki kişi girebilirsiniz" demesinin ardından gerginlik doruğa çıktı. Aydın, "Taraftarlara kulübün gerçek sahibi sizsiniz diyorlar. Daha sonra ev sahibini kongreye almıyorlar. Kapalı kapılar ardında alacaklarını onaylıyorlar" diye konuştu.

ŞERAFETTİN ÇIRACI

Adım adım kaosa haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN