• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Küllerinden doğacak

Küllerinden doğacak

19.07.2018, 23:45

TFF 3. Lig'de 38 yıl sonra mücadele etmeye hazırlanan Karşıyaka'da başkan Turgay Büyükkarcı, yeşil-kırmızılı kulübün futbolda küllerinden doğacağını söyledi. Çiğli'deki Selçuk Yaşar Tesisleri'nde idmanlarını sürdüren futbol takımının yeni sezona kolej havasında hazırlandığını dile getiren başkan Büyükkarcı, "Gençlerimiz son derece enerjik. Performanslarından memnunuz. Antrenmanları izliyoruz. İyi bir takım olacaklarına inanıyorum. Karşıyaka küllerinden doğacak. Eski günlere mutlaka döneceğiz" diye konuştu. TFF 3. Lig'de 38 yıl sonra mücadele etmeye hazırlanan Karşıyaka'da başkan Turgay Büyükkarcı, yeşil-kırmızılı kulübün futbolda küllerinden doğacağını söyledi. Çiğli'deki Selçuk Yaşar Tesisleri'nde idmanlarını sürdüren futbol takımının yeni sezona kolej havasında hazırlandığını dile getiren başkan Büyükkarcı, "Gençlerimiz son derece enerjik. Performanslarından memnunuz. Antrenmanları izliyoruz. İyi bir takım olacaklarına inanıyorum. Karşıyaka küllerinden doğacak. Eski günlere mutlaka döneceğiz" diye konuştu.

SABIRLI OLACAĞIZ

Kulübün futbol altyapısını büyüttüklerini ifade eden Turgay Büyükkarcı şöyle konuştu: "Ciddi yatırımlar yapıyoruz. Altyapımızla çok iyi yerlere geleceğiz. Yönetim olarak gece gündüz çalışıyoruz. Taraftarımızın bizi desteklemesi lazım. Onlardan tek isteğimiz kombine alarak bize katkıda bulunmaları"

Küllerinden doğacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN