• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Buca futbolu unuttu

Buca futbolu unuttu

22.07.2018, 23:46

Yaşadığı idari ve mali sorunlar yüzünden tarihinin en zor günlerini geçiren TFF 3. Lig ekibi Bucaspor'da 5 gündür idman yapılamadı. Kaynaklar Tesisleri'nde 90 bin TL borç yüzünden elektirik ve su kesilirken, teknik direktör Yüksel Kepoğlu futboldan uzak kalmanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Bir an önce sorunların çözüme kavuşması gerektiğini ifade eden Kepoğlu, "Gencecik çocuklar idman yapamıyor. Tesislerimizden yararlanamıyoruz. Maalesef futbol dışında her şeyle ilgilendik.

GÖREVİ BIRAKIRIZ

Elimiz kolumuz bağlandı. Rakipler sezonu açarken biz yerimizde sayıyoruz" diye konuştu. Yarına kadar antrenman yapmalarının zor olduğunu anlatan Kepoğlu, "Umuyorum camianın büyükleri sıkıntıları giderir. Futbol ortamına dönemezsek, ben de şapkamı önüme koyacağım. Bu şartlar altında ekip olarak görevimize devam edemeyiz. Pırlanta gibi futbolcularımız var. Elektrik ve suyun olmadığı ortamda antrenman yapılamaz" dedi.

KAMPANYA BAŞLIYOR

Bucaspor'da yönetimi devralan Gençlik Geliştirme Derneği Başkanı İbrahim Ülgen, "Başarmak için başlamak gerek. Biz başladık, siz de başlayın" sloganıyla yardım kampanyasına destek istedi. Kongreye kadar her konuda şeffaf olacaklarını belirten Ülgen, "Yük çok ağır, yarından itibaren destek kampanyası başlatıyoruz. Sıkıntıları kademe kademe aşacağız" dedi.

Buca futbolu unuttu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN