• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Denizlispor’dan borçlanma eleştirilerine cevap

Denizlispor’dan borçlanma eleştirilerine cevap

31.07.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 31.07.2018,16:23

Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstek, kulübün borçları ile ilgili yapılan eleştirilerle ilgili, "Yönetim kurulumuzun yaptığı harcamalar ekstra bir harcama olmayıp, sadece yola çıkarken belirlediğimiz hedefler çerçevesinde teknik direktörümüz Osman Özköylü ve transfer komitemizin raporu doğrultusunda güçlü bir kadro kurmak içindir" dedi.

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, sosyal medyadan kendilerine borçlanma ile ilgili yapılan eleştirilere cevap verdi. Yönetim kurulunun her zamankinden daha güçlü ve daha samimi bir şekilde görevini devam ettiğini kaydeden Başkan Üstek, kulübün gelir ve giderlerine değindi.

Başkan Üstek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Yönetim kurulumuzun yaptığı harcamalar ekstra bir harcama olmayıp, sadece yola çıkarken belirlediğimiz hedefler çerçevesinde Teknik Direktörümüz Osman Özköylü ve transfer komitemizin raporu doğrultusunda güçlü bir kadro kurmak içindir. Kulübümüzün yıllık geliri bellidir. Bu gelirlerimizin yüzde 40'ı gibi büyük bir kısmı kamu borçları, primler ve diğer harcamalara gitmektedir. Geriye kalan kısım ile hedefi olan bir takım kurulamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Bu kriterler göz önüne alınarak kulübümüzün hedefleri olan bir takım kurabilmesi için borçlanması doğal bir durum haline gelmektedir. Bu borçlanma dönemi sırasında bulunacak kaynaklar ile borcumuzu sabit tutmaya çalışacağımıza ve kulübümüzü tehlike atacak borçlanmaya müsaade edilmeden gerekli çalışmaların yürütülmeye devam edeceğini bilmenizi isteriz. Tüm taraftarlarımız ve kamuoyu bilmelidir ki yönetim kurulumuz tüm çalışmalarını büyük bir titizlikle kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir."

IHA

Denizlispor’dan borçlanma eleştirilerine cevap haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA