• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da yeni dönem

Altınordu’da yeni dönem

02.08.2018, 23:37

Başkan Vekili , kırmızı-lacivertli kulübün tarihteki ilk CEO’su ( Başkanı) olarak yeni görevine başladı

Altınordu'nun tarihteki ilk CEO'su (İcra Kurulu Başkanı) Barış Orhunbilge oldu. Orhunbilge, 2012 yılında Seyit Mehmet Özkan başkanlığında şirketleşen Altınordu'da yönetim kurulu üyesi ve yönetim kurulu başkan vekilliği görevlerinde bulunmuştu. görevlerinde bulunmuştu.

KULÜBÜMÜZ ÇOK BÜYÜDÜ

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, "Altınordu organizasyonu her açıdan çok büyüdü. Görev paylaşımlarını en doğru şekilde yapmamız gerekiyor. Sadece ülkemizde değil, Avrupa'da da saygın bir kulüp olarak tanınma hedefine doğru el ele yürüyoruz. Yüzde yüz A ltınordulu, çağdaş ve yıllar içinde Altınordu'da spor yöneticiliği konusunda deneyim kazanan Barış Orhunbilge, markamızı arzu ettiğimiz hedeflere doğru taşıyacaktır" diye konuştu.

AİLEDEN ALTINORDULUYUZ

Barış Orhunbilge, "Aileden Altınordulu olma şerefi, yıllarca benim omuzlarımda taşıdığım bir apoletti. Şimdi ise babam Hikmet Orhunbilge'nin gurur duyacağı bir göreve başlıyorum. Altınordu organizasyonu artık bir Türkiye projesi. Altınordu markasını her gün daha yukarıya taşımak benim birincil görevimdir" ifadelerini kullandı.

Altınordu’da yeni dönem haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN