• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Takdir var ama icraat yok

Takdir var ama icraat yok

03.08.2018, 23:57

Kırmızı-lacivertlilerin teknik direktörü , “Yarışırken yetiştirmek zorundayız. Bu misyonla devam ediyoruz. 10 tane takım bu modeli uygulasa Türk futbolu önemli bir aşamaya gelir” dedi

Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Türk futbolu adına önemli açıklamalar yaptı. Herkesin kendilerini takdir ettiğini ancak kimsenin örnek almadığını belirten Eroğlu, "Yukarılarda o kadar çok paralar harcanıyor ki, bu paralar denetlenmiyor. Bu paranın yüzde 10'u altyapıya harcansa olay kendiliğinden çözülecek. Türk gençlerine de yatırım yapılmalı" dedi.

SÜPER LİGİ İSTİYORUZ

Bu sezon Süper Lig'e çıkmak istediklerini belirten Eroğlu, "Bu sene yeni planlamayla Süper Lig'i yakalamak istiyoruz. Biz bu toprakların çocuklarıyla mücadele ediyoruz. Yabancı oyuncu oynatmayacağız. Prensiplerimize aykırı" diye konuştu.

DÜNYA BİZİ TANIYOR

Altınordu'nun Avrupa'da da tanınan bir kulüp olduğunun söyleyen Eroğlu, "Bütün kulüpler geliyor. Bizi davet ediyor. Bunu da devam ettirmemiz şart. Ayrıca Türkiye'de en önemli sorun istikrarın olmaması" ifadelerini kullandı.

Takdir var ama icraat yok haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN