• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Göz-Göz’de işlem tamam

Göz-Göz’de işlem tamam

08.08.2018, 23:58

Göztepe, 2018-2019 sezonu için Türkerler Holding'le yeniden sponsorluk anlaşması imzaladı.​ Mahall Bomonti İzmir'de gerçekleşen törene Başkan Mehmet Sepil, Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, teknik ekip, futbolcular ve siyasiler katıldı. Türkerler Holding'in Mahall Bomonti İzmir markasıyla işbirliğinin sürdürdükleri için çok mutlu olduklarını dile getiren Mehmet Sepil, "Yeniden bir arada olmak büyük mutluluk" diye konuştu.

"BİRLİKTELİĞİMİZ SÜRECEK"

Göztepe'nin ortaya koyduğu başarının tüm İzmir kulüpleri için önemli olduğunu vurgulayan Sepil, "Önce İzmir takımı olduk, 2. aşama Türkiye'nin takımı olmak. 3. aşama ise yeniden uluslararası arenada yer alabilmek. Kalpten söylüyorum bunu yapacağız. Bu yolda Mahall Bomonti ve Türkerler Holding'in desteği çok önemli. Bu birlikteliğin uzun süre süreceğine inanıyorum" dedi.

İZMİR YENİ YOLA GİRDİ​

İmza törenine AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Ceyda Bölünmez Çankırı, futbolcular ve efsane kadrodan isimler katıldı. Törende konuşan Sepil, "İzmir daha iyi yerlere layık. İzmir'i yeni bir yola soktuk. Türkerler Holding ile yeniden birlikte olmaktan çok mutluyuz" dedi.

Göz-Göz’de işlem tamam haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN