• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Proje takımıyız

Proje takımıyız

09.08.2018, 23:41

Altınordu teknik patronu Eroğlu: “Biz bir projesiyiz. Bizim gibi 10 takım daha olsa Türk futbolu emin ellerde olur”

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren ve sezona pazar günü Balıkesir deplasmanında başlayacak olan Altınordu'nun istikrarlı teknik adamı Hüseyin Eroğlu, altyapı çalışmaları ve gençlere verdikleri değerle Türkiye'nin proje takımı olduklarını söyledi. Kulüplerin bu sezon finansal Fair-Play'den dolayı gençleri tercih ettiğini belirten Eroğlu, "Süre, sabır ve gençlere güvenmek gerekiyor. Türk futbolunda büyük bütçeler dönüyor. Yüzde 10-15 altyapıya ayrılırsa başarı olur. Mantığın böyle olması lazım.

ALTYAPIYA ÖNEM VERİLMELİ

Kulüpler finansal fair-play uygulamasından dolayı bu sezon gençlere yöneldi. Böyle bir şey olmasaydı yönelmeyecekti. Mecbur kalmadan altyapıya önem verilmeli. Biz bir Türkiye projesiyiz. Bizim gibi 10 takım daha olsa Türk futbolu emin ellerde olur" açıklamasını yaptı.

Proje takımıyız haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN