• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Buca’da kurban seferberliği

Buca’da kurban seferberliği

19.08.2018, 23:39

Akademisi Başkanı İbrahim Ülgen, ’nda yapılacak et yardımlarının boşa gitmeyeceğini, gençlerin faydalanacağını söyledi

TFF 3. Lig'de mücadele etmeye hazırlanan Bucaspor'da maddi sorunlar çözülmeye çalışılırken, Bucaspor Futbol Akademisi Başkanı İbrahim Halil Ülgen, altyapıdaki futbolcuların et ihtiyaçlarının karşılanması için Kurban Bayramı dolayısıyla kesilecek kurbanların Bucaspor'a verilmesini istedi. Akademinin resmi internet sayfasından çağrıda bulunan Ülgen, "Futbol severlerin yapacağı et yardımı boşa gitmeyecek. Gençlerimiz faydalanacak. Taraftarımızın dışında Bucaspor'un yeni başkanı Cihan Aktaş da büyük baş kurban kesecek ve akademiye bağışlayacak. Bizim üst yapıyla hiç bir ayrılımız yok. Çünkü bağışlanacak etler yemeklerde kullanılacak" dedi.

ALACAKLAR ÖDENDİ

Sıkıntılı günlerin geride kaldığını ifade eden İbrahim Halil Ülgen şöyle konuştu: "Taraftarımız geçiş sürecinde kulübün gıda ihtiyaçlarını karşılamak için seferber oldu. Yeni başkan Cihan Aktaş, futbolcu ve personelin birikmiş alacaklarını ödedi. Kendisine teşekkür ediyoruz."

ŞERAFETTİN ÇIRACI

Buca’da kurban seferberliği haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN