• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Daha iyi olacak

Daha iyi olacak

21.08.2018, 00:00

por Toto 1. Lig'de öne geçtiği A.Afyon deplasmanından 1-1'lik beraberlikle dönüp puanını 4'e çıkartan Altay'da teknik direktör Mustafa Alper Avcı, alınan 1 puanı kazanç olarak gördüğü belirterek, "Gelecek haftalarda daha iyi olacağız" mesajını verdi. Afyon deplasmanında zor bir karşılaşmanın kendilerini beklediğini bildiklerini, ilk 45 dakikada dışarıda nasıl oynamaları gerektiyse öyle futbol sergilediklerini belirten 36 yaşındaki teknik patron, "İlk yarı sabırlıydık. İkinci 45 dakikada 1-0 öne geçtikten sonra baskıya karşı daha fazla direnç göstermeliydik Ama her iki taraf içinde adaletli bir sonuç oldu" dedi. İlk iki haftayı Play Off Grubu'nda geçiren Altay'da Avcı, 90 dakika boyunca hızlı hücumlarla topu rakip alana taşımaya çalıştıklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Afyonspor, ilk kez seyircisinin önüne Altay maçıyla çıktı.

HÜCUMDA ETKİLİ OLMALIYIZ

İkinci devre biz 1-0 öne geçtikten sonra Afyonspor baskısını arttırdı. Oyuncu değişiklikleri sonrası özellikle ikinci bölgede savunmaya geçişlerdeki adam paylaşımlarında sıkıntılar yaşadık. Hücuma çıktığımız pozisyonlarda da daha isabetli ve de pasların hızını arttırabilmiş olsaydık daha etkili olurduk. Savunmadaki başarımızı, hücuma da yansıttığımızda ilerleyen haftalarda daha iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum"

MURAT ARABACI

Daha iyi olacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN