• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tarzan’dan sms hamlesi

Tarzan’dan sms hamlesi

20.08.2018, 23:35

2. Lig Beyaz Grup'ta yeni sezona büyük sıkıntılarla giren, transfer yasağını kaldırmakta zorlanan ve 6 puanı silinen Manisaspor'da, yönetim maddi kaynak yaratmak için projelerini bir bir hayata geçirmeye başladı. Daha önce kombine bilet kampanyası yaparak kulübe belli bir kaynak sağlayan siyah-beyazlı kurmaylar, SMS ve Sandık yardım kampanyası için gerekli izinleri aldı.

TEK SEVDAMIZ MANİSASPOR

Konu hakkında açıklama yapan futbol şube sorumlusu Altan Çakıcı, "SMS ve Sandık yardım kampanyaları için dernekler masasına başvurular yapılmış ve izinler alınmıştır. SMS için Turkcell ile anlaşma yapılmış ve bayramdan sonraki hafta tamamlanacaktır. Yardım kutusu ile ilgili 500 adet anlaşma yapılmıştır. Yardım kutuları bayram sonrası gelecektir. Manisa'nın çeşitli noktalarına ve izin veren esnafların iş yerlerine yardım kutuları koyularak kampanya başlatılacak. Tüm manisa sevdalılarına verecek desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.​ Herşey Manisasporun geleceği için" diye konuştu.

ALİ FİLİZKAN

Tarzan’dan sms hamlesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN