• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Manisa’da kavga var

Manisa’da kavga var

22.08.2018, 23:49

Manisaspor Futbol Şube Sorumlusu Altan Çakıcı eski yönetime yüklenerek, “Günü kurtarmışlar, takımı bataklığa sürüklediler” dedi

Maddi sıkıntının yaşandığı Manisaspor'da sular bir türlü durulmuyor. Futbol şube sorumlusu Altan Çakıcı, bir kez daha gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Çakıcı, "Eski yönetim günü kurtarmış. Ancak takımı bataklığa sürüklemiş. Vergi borcu açıklamalarına bir bakın. Federasyondan altyapı için alınan 500 bin TL'lik proje parasına bakın. Proje yapılıp bilgilendirilmemiş. 800 bin TL ceza geldi. Spor Toto, federasyon gelirlerine temlik koyduran, alacaklı olan Makukula'nın telefonlarına çıkmayıp Manisaspor'u düşüren eski yönetimdir" diye konuştu.

GEREKEN YAPILACAK

Şu anda temliklerden dolayı kulübe para girmediğini ifade eden Altay Çakıcı şöyle devam etti: "Arabalarının bagajlarından evraklar çıkıyor. Bizler şimdiye kadar sustuysak Manisaspor için sustuk. Ancak gerekeni de yapacağız. Bizlere hikaye anlatmasınlar."

ALİ FİLİZKAN

Manisa’da kavga var haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN