• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Önce oyunda sonra sahada

Önce oyunda sonra sahada

28.08.2018, 01:05

Halil’in F.Bahçe’ye attığı golün aynısını daha önce kampta oyun konsolunda attığı ortaya çıktı

G öztepe'nin altyapı patentli oyuncusu Halil Akbunar'ın, Fenerbahçe'ye attığı golün aynısını Hollanda kampında, bu kez oyun konsolunda attığı ortaya çıktı. Kampta kulüp personeli ile oyun konsolunda futbol oynayan Halil, Fenerbahçe'ye karşı Göztepe'yi seçmiş ve kendi karakteriyle aynı mesafeden ve aynı köşeye topu göndererek Volkan'ı avlamıştı.

KULÜP PAYLAŞTI

Kulüp resmi twitter adresinden daha önce paylaşılan bu videoyu tekrar paylaşarak, "Kamp günlüğü videolarımızı paylaşırken spoiler uyarısı yapmadığımız için özür dileriz" yorumunda bulundu. Paylaşım büyük bir ilgi gördü.

Önce oyunda sonra sahada haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN