• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kupa skandalı büyüyor

Kupa skandalı büyüyor

28.08.2018, 22:08

Manevi değeri yüksek olan ve ’a ait kupaların tesadüfen bulunmasına taraftarlar ve eski başkanlar isyan etti, “Namusumuzu temizleyin” çağrısını yaptılar

Denizlispor'un mazideki başarılarına ait kupaların tesadüfen bulunması skandalı, kentte yankı uyandırdı. Eski başkanlar ve yeşil-siyahlı taraftarlar kulübe ait kupaların Denizlispor'un namusu olduğunu belirterek, öncelikle kulüp içinde çalışanların olayla ilgili soruşturulması gerektiğini vurguladı. Başkan yardımcısı Taner Atilla, kupa olayının Denizlispor ve ülke futbolu adına büyük bir ayıp olduğunun altını çizerek, kupaların manevi değerlerinin hiçbir şeyle ölçülemeyeceğini açıkladı.

MEHMET ÖZSOY AÇIKLAMA YAPTI

Denizlispor eski başkanlarından Mehmet Özsoy, kendi döneminde kulübe fazla icra gelmediğini ve icra takibi dolayısıyla kupaları kulüpten çıkarma gibi düşünce içersinde hiç olmadığını söyledi. Başkan Özsoy, "2010'da kulüp müdürü ve güvenlik sorumlusu kimse önce onlar sorgulanmalı. Sözde güvenlik var ama kulübe giren çıkan belli değil. Bundan böyle daha dikkatli olunmalı" diye konuştu. Yaşanan kupa skandalının Denizlispor adına onur kırıcı ve utanç verici olduğunu söyleyen ve isminin açıklanmasını istemeyen eski başkan, "Kulüpte uzun yıllardır çalışan güvenlik müdürü derhal istifa etmeli. Etmiyorsa ettirilmeli. Şu an kulüpte yönetim kalmamış. Pişkin açıklamalarla günü kurtarma telaşındalar. Hırsızlık oluyor kulüpte ama kimse sorumlu değil. Hesap soran yok. Namusumuzu temizleyin" dedi.

SEBAHATTİN ALP

Kupa skandalı büyüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN