• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'dan şok karar

Manisaspor'dan şok karar

29.08.2018, 23:05

yönetimi, uzun süredir uğraş verdiği transfer yasağını kaldırma kararından vazgeçti. Siyah-beyazlı kurmaylar, silinen 6 puanın peşine düştü

Manisaspor'da yönetim transfer yasağını kaldırma konusunda fikir değiştirdi. Siyahbeyazlı kurmaylar, öncelikle mevcut oyuncuların ödemeleri ve 6 puan silme cezasını kaldırma adına çalışma başlattı. Yönetici Nadir Uzbasan, "Transfer yasağını kaldırmak için büyük paralar gerekiyor. Biz öncelikle silinen 6 puanımızı geri almak istiyoruz. Ardından bazı ödemeler yapacağız. Özellikle Iwanski, Makukula ve Simpson problemlerini çözeceğiz. Şu andaki kadromuza güvenimiz sonsuz. Son Van BŞB maçında ortaya konulan mücadele gelecek açısından umut vericiydi. Bu kadro ile ilk yarıyı tamamlamaya ve kaynak bulunması halinde de ligin ikinci yarısında takviye yapmaya çalışacağız" dedi. Uzbasan, Hüseyin Tok'la da yeniden anlaştıklarını açıkladı.

KURBAN KESİP DUA ETTİLER

Manisaspor, Tarık Almış Spor Tesisleri'nde hayırsever bir iş adamı tarafından gönderilen kurbanı kesip dualarla yeni sezonu açtı. Öte yandan Sarıyer maçına odaklanan Tarzan'da, teknik heyet ve futbolcular, Özel 8 Eylül Hastanesi'nde genel sağlık kontrolünden geçti.

ALİ FİLİZKAN

Manisaspor'dan şok karar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN