• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Akigo’da yüksek gerilim

Akigo’da yüksek gerilim

04.09.2018, 23:39

Akhisarspor'a gönül veren taraftarların kurduğu Yeşil-Siyah Taraftarlar Derneği, yeni sezonda tribünlerin büyük bir bölümünün boş kalmasına gerekçe olarak Akhisarspor yönetiminin belirlediği bilet fiyatlarını gösterdi.

BÜYÜK TEPKİ

Yeşil-Siyah Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Cengiz İlerigelen, Akhisarspor yönetiminin bilet fiyatı politikasını eleştirdi. İlerigelen, "Geçen senenin en önemli 3 kupasından 2'sine sahip bir takımın taraftarları olarak başarılı bir sezonun ardından tribünlerin boş kalmasından rahatsızız. Stadımıza henüz yeni kavuşmuşken yapılan yanlış bilet ve kombine fiyatlandırması nedeniyle şehrin, taraftarların takıma küstürülmesi asla kabul edilemez. Unutulmamalıdır ki bizler müşteri değil, koşulsuz, menfaatsiz sevenleriz" dedi.

KARARDAN VAZGEÇİLMELİ

Yeşil-Siyah Taraftar Derneği olarak yönetimin yanlış bilet fiyatlandırmasından vazgeçmesini istediklerini söyleyen İlerigelen, "Başarılı bir sezonun ardından şehrin takıma küstürülmemesini istiyoruz" diye konuştu.

Akigo’da yüksek gerilim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN