• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bunu yapanlar utansın

Bunu yapanlar utansın

04.09.2018, 23:32

Karşıyaka’daki havuzlarından nedense yararlandırılmayan ve Kulübü sporcuları 100 km yol kat edip idmanlarını denizde yapmak zorunda kalıyor

İzmir Karşıyaka Yüzme ve Su Sporları Kulübü tüm olumsuzluklara rağmen başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Karşıyaka'daki yüzme havuzlarından faydalanamayan kulübün sporcuları her gün idmanlarını Urla ve Foça gibi ilçelerde açık denizlerde yaparak tüm engellemelere rağmen imkansızı başardı. Gençlik ve Spor İzmir İl Müdürlüğü havuzlarında ve Urla'daki Polis Kampı ile açık denizlerde çocukları antrenman yaptırarak müsabakalara hazırlamak için günde 100 kilometreden fazla yol kat ettiklerini söyleyen Kulüp Başkanı Cengiz Altaylı tüm bu engellemelere rağmen büyük başarılar elde ettiklerini ifade etti.

BÜYÜK BAŞARILARI VAR

Altaylı, Balıkesir, Akçay'da 400 kişinin katıldığı Açık Su Yüzme Yarışları'nda 2 bin ve 4 bin metre Açık Su Yarışları'nda Melisa Koruk'un (16) birinci, Ebrar Ece Güler'in (16) ikinci olduğunu, İstanbul Prens Adaları Uluslararası Yüzme Yarışması'nda da Ebrar Ece Güler, Melis Koruk, Eliza Melek, İlhan Artan, Zehra Demirbüken ile başarılı yarışlar çıkardıklarını söyledi.

10 MADALYA ALDILAR

Altaylı 300 kişinin katıldığı Karadeniz Açık Su 1500-3000 metre yarışlarında ise Melis Koruk'un birinci, Ece Güler'in ikinci olduğunu belirtirken, Manisa'daki Kulüpler Şampiyonası'ndan da 10 madalya ile şampiyonlukla döndüklerini hatırlattı.

TOLGA TEKİN

Bunu yapanlar utansın haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN