• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Göz Göz’den Soylu’ya ziyaret

Göz Göz’den Soylu’ya ziyaret

07.09.2018, 23:48

Başkanı , İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret ederek yapımı süren Gürsel Aksel Stadı ile ilgili bilg iverdi

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, inşaatı süren yeni statlarıyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti. Ziyarete Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir Milletvekili Alpay Özalan da katıldı. Bakan Soylu'ya stat projelerini anlattıklarını söyleyen Mehmet Sepil, "Şehir stadı yapıyoruz ve statla ilgili İçişleri Bakanlığı'nı, İzmir Emniyeti'ni ilgilendiren birçok konu var.

Dünyanın Almanya, İskoçya gibi birçok yerinde kale arkası tribünlerde maç zevkini artırmak için seyircinin mücadeleyi koltukta değil ayakta izleyeceği dizaynlar var. Bu kapasiteyi de artırıyor ve kendi stadımızda da yapmak istediğimiz bir uygulama. Bütün bu konuları Sayın Bakan Soylu'yla Kulüpler Birliği toplantısında da görüşmüştük. Çok olumlu bir görüşme oldu. 6222 Sayılı Kanun'la ilgili değişiklik çalışmaları var. Alpay Özalan eski futbolcu olmasından dolayı konulara hakim ve kulüplere yardımcı oluyor" Şeklinde konuştu.

Göz Göz’den Soylu’ya ziyaret haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN