• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Buca’da Ferhat tamam

Buca’da Ferhat tamam
Giriş Tarihi: 8.1.2019

Transferin önünü açmaya çalışan yönetim, şu an ’da forma giyen eski oyuncusuyla anlaşma sağladı

Transfer yasağını kaldırmak için borçlu olduğu 29 eski futbolcusuyla anlaşma zemini arayan Bucaspor, şu an Altay forması giyen Ferhat Çulcuoğlu'yla da el sıkıştı. Sarı-lacivertli yönetimle görüşen Ferhat'ın transferin açılması için alacağı konusunda muvafakatname vermeyi kabul ettiği açıklandı. Transfer yapabilmek için eski futbolculardan Veli Kızılkaya, Serkan Yanık ve Recep Niyaz'la el sıkışması gereken Bucaspor, bu isimlerden henüz olumlu yanıt alamadı. Başkan Cihan Aktaş'ın Fransa'da bulunan Serkan'a ulaşamadığı, Veli ve Recep'in ise bir miktar para talep ettiği kaydedildi.

CİHAN AKTAŞ: HAKSIZLIK YAPMAM

Anlaşma sağlanan 26 futbolcuyla hiçbir ödeme yapmayan Aktaş'ın, "Veli ve Recep'e para ödersem diğer oyunculara haksızlık yapmış olurum.
O yüzden böyle bir beklenti içine girmemeliler. Biz anlaşmak için görüşmelerimizi sürdüreceğiz. Transferi açacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Buca’da Ferhat tamam haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN