• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da gündem Karius

Kartal’da gündem Karius
Giriş Tarihi: 15.3.2019

İngiliz basını Alman kalecinin Beşiktaş ile ’lık olduğu yönündeki haberleri doğruladı

Beşiktaş'ın Liverpool'dan kiraladığı Alman file bekçisi Loris Karius'un alacakları nedeniyle kulübü FIFA'ya şikayet ettiği iddiası gündemde yerini korurken gelişmeler hakkında İngiliz basınında flaş haber yayınlandı. The Telegraph'ın haberine göre FIFA sözcüsü, Karius'un alacağı nedeniyle Beşiktaş hakkında başvuruda bulunduğunu doğruladı.

TOPLAM BORÇ 1 MİLYON POUND
FIFA sözcüsünün "Loris Karius'un Beşiktaş'a karşı hak talebinde bulunduğunu doğrulayabiliriz. Konu şu anda araştırılıyor ve sonuç olarak daha fazla yorum yapamayız" dediği öne sürüldü. Haberde Beşiktaş'ın Alman kaleciye 1 milyon pound civarında borcu olduğu vurgulandı ve kulübüyle anlaşmazlık içinde olduğu bildirildi. Konuyu FIFA'nın çözeceği bildirilirken teknik direktör Şenol Güneş'in Karius için "Motivasyondan yoksun" açıklamasına yer verildi.

Kartal’da gündem Karius haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN