• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Manisa zirvede

Manisa zirvede
Giriş Tarihi: 15.3.2019

’deki Türkiye Şampiyonası’nda Manisalı sporcular 7 altın, 4 gümüş, 5 bronz toplam 16 madalya kazanıp büyük başarıya imza attılar.

Aerobik Cimnastik Türkiye Şampiyonası, Mersin'de gerçekleştirildi. Şampiyonada mücadele eden Manisalı cimnastikçiler, 7 altın, 4 gümüş, 5 bronz olmak üzere toplam 16 madalya kazanarak, büyük bir başarıya imza attı. 12-14 yaş kategorisinde tek erkeklerde Okay Arsan, Türkiye Şampiyonu olurken, Okay Arsan, Belinay Yetişen ve Gülce Naz Mutlu'dan oluşan trio ekibi de Türkiye birinciliğine ulaştı. Tek bayanlarda Şimal Seyman ikinci, çiftlerde Şimal Seyman, Serdar Demir Öztürk ikilisi ikinci, tek erkeklerde Yağız Selim Surel üçüncü, çiftlerde Okan Arsan ve Belinay Yetişen çifti üçüncü, Alara Çakal, Ece Bal ve Şimal Seyman'dan oluşan trio ekibi de üçüncü oldu.

AYŞE BEGÜM ONBAŞI İKİNCİ
15-17 yaş kategorisinde tek bayanlarda Nil Deniz Bal Türkiye Şampiyonu olurken, Nil Deniz Bal, Seran Solak ve Büşra Çiçek'ten oluşan trio ekibi ile gruplarda Nil Deniz Bal, Seran Solak, Can Derviş, Büşra Çiçek ve Sude Sözcü Türkiye Şampiyonu oldu. Çiftlerde ise Can Derviş ve Sude Sözcü üçüncülük kürsüsüne çıktı. 18+ yaş kategorisinde ise tek erkeklerde Emir Erışık Türkiye Şampiyonu olurken, Emir Erışık, Erkut Ergin, Metehan Özsoy'dan oluşan trio ekibi de Türkiye birinciliğine uzandı. Tek bayanlarda Ayşe Begüm Onbaşı ikinci, Sezin Sürüm üçüncü olurken, çiftlerde Ayşe Begüm Onbaşı ve Mehmet Ercoş ikinciliği elde etti.

CÜNEYT HASÇELİK

Manisa zirvede haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN