• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

uçurumun kıyısında

2. Lig 'tan sezonun bitimine 7 hafta kala 3. Lig'e düşmesi kesinleşen, bir dönemin temsilcisi 'un önündeki karanlık tablo taraftarını iyice korkutuyor. yasağıyla yalnız altyapıdan gençleri kalan, borçları yüzünden tesislerinin elektrik, gaz ve suyu kesilince antrenman yapmakta bile güçlük yaşayan, 161 bin TL alacaklı olunan bir kasap tarafından Süper Lig'e çıktığı yıllarda aldıkları dahil 25 kupası haczedilerek icradan satışa çıkarılan kulübün önünde seneye 3. Lig'e katılamama tehlikesi de bulunuyor.

Manisaspor uçurumun kıyısında

18.03.2019, 14:08

Borç yüküyle yok olmanın eşiğine kadar gelen, çığlığını kimseye duyuramayan Manisaspor'un geçen sezon 12, bu sezon ise 15 puanı silindi. FIFA'nın bu sezon başında eski futbolcularından Iwanski'ye olan 411 bin Euro borcu ve 2010 yılındaki Aziza Makukula transferinde Portekiz kulübü Benfica'ya ödemediği 2 milyon Euro bonservis bedeli için 6'şar puan ceza verdiği Manisaspor'u amatöre düşürme ihtimali var. Ceza aldığı Makukula, Iwanski, Portekiz Futbol Federasyonu ve Benfica'ya olan borçlarını kapatması imkansız görülen Manisa, FIFA tarafından her dosya için alt lige düşürülme tehlikesiyle karşı karşıya.

DHA

Manisaspor uçurumun kıyısında haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.