• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Otomobilli antrenman!

Otomobilli antrenman!
Giriş Tarihi: 15.5.2019

Antalya'da yaşayan milli güreşçi Eda (20) ve Ece Tekin (21) kardeşler, salondaki teknik antrenmanın yanı sıra her gün denizde 5 kilometre yüzüp, su altında kaya taşıyıp, dağda ve sahilde koşup, antrenörlerine ait 1 ton ağırlığındaki otomobili çekerek ve iterek şampiyonalara hazırlanıyor. Her ikisi de kategorilerinde Türkiye şampiyonu olan güreşçi kardeşler hedeflerinin Avrupa ve dünya şampiyonluğu olduğunu söyledi. Ece Avrupa Şampiyonası'nda sakatlığı nedeniyle madalya alamadığını belirtirken, "Bu durum beni daha da hırslandırdı. Kardeşimle birlikte çok çalışıyorum" dedi.

Türkiye şampiyonu olan Eda da hedefinin ilk etapta Avrupa şampiyonluğu olduğunu dile getirirken, "Hedefimiz ülkemize alınabilecek en çok madalyaları kazandırmak" dedi.

Otomobilli antrenman! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA