• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

, için destek istedi

Cihan Aktaş, Bucaspor için destek istedi
Giriş Tarihi: 1.7.2019

Hem ​Bucaspor, hem de Tire 1922'nin başkanlığını üstlenen Cihan Aktaş önceki gün İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyaret ederek destek talep etti.
Aktaş, görüşmede Soyer'den Bucaspor tesislerinin yenilenmesini talep ettiklerini belirterek, "Kesinlikle para istemedik. Belediye ekipleri tarafından Bucaspor'un tesislerinin çağdaş hale getirilmesini talep ettik. Bununla ilgili de projemizi sunduk. O da ilgili birimlere talimat verdi. Bize projenin önümüzdeki hafta hayata geçeceğini bildirdi" diye konuştu. Bu arada bazı çevreler Aktaş'ın Tire ile Bucaspor'u birleştirme çalışmaları yaptığı, bu hafta içinde de durumu kamuoyuna açıklayacağını iddia etti.

Cihan Aktaş, Bucaspor için destek istedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN