• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Akhisar’da spor şöleni

Akhisar’da spor şöleni
Giriş Tarihi: 15.7.2019

Akhisar Belediyesi’nin açtığı ‘Yaz Spor Okulları’nda ve branşlarına öğrenciler büyük ilgi gösterdi, belediye başkanı Dutlulu, “Geleceğimiz garanti” dedi

AKHİSAR Belediyesi tarafından çocukların sağlıklı birey olarak büyümeleri, boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için her yıl düzenlenen 'Yaz Spor Okulları' yoğun ilgiyle başladı. Futbol, basketbol, güreş ve tekvando branşlarında verilen yaz spor okullarına öğrenciler hücum etti. İlk olarak futbol ve basketbol okullarını ziyaret eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri ve daha sağlıklı bir birey olarak yetişmeleri için Yaz Spor Okulları'nın önemli bir proje olduğunu belirterek, çocukların ve gençlerin sportif anlamda ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkararak, geleceğin şampiyonlarını yetiştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

'ŞAMPİYONLAR YETİŞECEK'
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, şöyle konuştu: "Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yanı sıra spor faaliyetlerinde de bulunması, sağlıklı bir gelecek için oldukça önemli. Akhisar'ımız yetenekli sporcular bakımından oldukça zengin bir şehir. Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonlarımız var. Yaz Spor Okulları'nda, uzman eğitmenler eşliğinde, gençlerimizin yeteneklerini keşfederek geleceğin şampiyonlarını yetiştirme imkanımız var."

KENAN MOLLA

Akhisar’da spor şöleni haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN